Home _

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH HOTELU AURUS V PRAZE!

Tento 4* rodinný hotel se nachází v samém centru Prahy na Starém Městě, v domě z 16. století zvaném U Zlaté studny, jenž patří k nejkrásnějším historickým památkám v Praze, chráněným patronátem UNESCO.

 

HOTEL AURUS V HISTORICKÉM CENTRU PRAHY

Hotel Aurus leží na Královské cestě (dnešní Karlova ulice), která spojuje tři historické skvosty – Staroměstské náměstí a Karlův most ( 5 minut chůze od hotelu ) a Pražský hrad (20 minut od hotelu). Další hlavní pražské památky se taktéž nachází v pěší vzdálenosti.

 

UBYTOVÁNÍ V ROMANTICKÉM HOTELU V PRAZE

Interiéry hotelu odráží bohatou historii domu a celková atmosféra se nese v romantickém duchu. Čtyři dvoulůžkové pokoje a čtyři prostorná apartmá nabízí výhledy přímo na Královskou cestu nebo na okolní dlážděné uličky. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, disponují Wi-fi zdarma a dalším vybavením luxusního hotelu.

 

RODINNÝ HOTEL S OSOBNÍM PŘÍSTUPEM K HOSTŮM

Kromě ideální polohy v centru Prahy a jedinečně zařízených pokojů, oceňují hosté náš osobní přístup a domácí snídaně, které si můžete vychutnat v naší stylové snídárně. Personál recepce je Vám plně k dispozici při řešení Vašich přání a požadavků. Rádi Vám mimo jiné zařídíme vyzvednutí z letiště Václava Havla či z nádraží.


Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že se u nás budete cítit jako doma.


Rodina Mašindova

 

O Nás
Speciální nabídky